Porter
1
Migcampista
10
Migcampista
11
Interior dreta
12
Porter
13
Interior dreta
14
Migcampista
14
Central
15
Davanter
17
Davanter
18
Lateral esquerre
2
Lateral dreta
20
Lateral esquerre
21
Interior esquerre
22
Central
23
Interior esquerre
24
Porter
25
Davanter
28
Lateral dreta
3
Central
4
Interior esquerre
4
Interior dreta
5
Migcampista
6
Migcampista
7
Extremo dreta
9
Entrenador
J | Casa | Visitant | Gol | Pt | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GC | EC | PC | GF | EF | PF | fav | cont | |||||
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso | ||||||||||||
1 | VILOMARACF A | 22 | 8 | 0 | 3 | 11 | 1 | 1 | 107 | 22 | 58 | |
2 | FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B | 24 | 11 | 0 | 2 | 7 | 0 | 5 | 94 | 46 | 54 | |
3 | MOIÀ CE A | 19 | 9 | 0 | 3 | 7 | 0 | 5 | 89 | 14 | 48 | |
4 | SANTPEDOR CF B | 23 | 9 | 1 | 2 | 6 | 2 | 4 | 75 | 41 | 48 | |
5 | CENTRE d'ESPORTS SURIA | 23 | 7 | 2 | 3 | 5 | 2 | 5 | 86 | 49 | 40 | |
6 | LA SALLE MANRESA CF A | 19 | 6 | 0 | 6 | 5 | 1 | 6 | 60 | 43 | 34 | |
7 | ARTES FC B | 21 | 4 | 2 | 6 | 4 | 1 | 7 | 53 | 55 | 27 | |
8 | AVINYO CE B | 22 | 5 | 0 | 8 | 3 | 1 | 7 | 50 | 65 | 25 | |
9 | JOANENC FC B | 23 | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 | 11 | 47 | 79 | 23 | |
10 | CALLUS CF A | 23 | 4 | 2 | 5 | 1 | 2 | 10 | 46 | 90 | 19 | |
11 | CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B | 21 | 4 | 1 | 8 | 1 | 2 | 8 | 48 | 90 | 18 | |
12 | CASTELLGALI CF A | 23 | 4 | 1 | 8 | 0 | 0 | 11 | 61 | 123 | 13 | |
13 | GURB UE A | 21 | 0 | 2 | 10 | 1 | 1 | 10 | 17 | 116 | 6 | |
14 | MANLLEU AEC E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
15 | PIRINAICA FC A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
16 | ***** DESCANS ***** | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Jornada 01 | |||
---|---|---|---|
SANTPEDOR CF B | 4 | 2 | CASTELLGALI CF A |
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B | 6 | 1 | CALLUS CF A |
ARTES FC B | 0 | 2 | MOIÀ CE A |
VILOMARACF A | 13 | 3 | CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B |
AVINYO CE B | 2 | 1 | JOANENC FC B |
Jornada 02 | |||
---|---|---|---|
CENTRE d'ESPORTS SURIA | 4 | 0 | AVINYO CE B |
CALLUS CF A | 5 | 1 | GURB UE A |
MOIÀ CE A | 4 | 2 | LA SALLE MANRESA CF A |
CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B | 2 | 4 | ARTES FC B |
JOANENC FC B | 1 | 6 | VILOMARACF A |
Jornada 03 | |||
---|---|---|---|
CENTRE d'ESPORTS SURIA | 3 | 2 | CASTELLGALI CF A |
SANTPEDOR CF B | 4 | 0 | CALLUS CF A |
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B | 2 | 0 | MOIÀ CE A |
LA SALLE MANRESA CF A | 3 | 1 | CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B |
ARTES FC B | 5 | 0 | JOANENC FC B |
AVINYO CE B | 2 | 5 | VILOMARACF A |
Jornada 04 | |||
---|---|---|---|
CASTELLGALI CF A | 3 | 4 | AVINYO CE B |
MOIÀ CE A | 7 | 0 | GURB UE A |
CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B | 0 | 3 | FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B |
JOANENC FC B | 4 | 1 | LA SALLE MANRESA CF A |
VILOMARACF A | 5 | 0 | ARTES FC B |
Jornada 05 | |||
---|---|---|---|
CENTRE d'ESPORTS SURIA | 3 | 0 | CALLUS CF A |
SANTPEDOR CF B | 3 | 5 | MOIÀ CE A |
GURB UE A | 0 | 0 | CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B |
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B | 6 | 1 | JOANENC FC B |
LA SALLE MANRESA CF A | 1 | 4 | VILOMARACF A |
AVINYO CE B | 0 | 2 | ARTES FC B |
Jornada 06 | |||
---|---|---|---|
CALLUS CF A | 5 | 4 | CASTELLGALI CF A |
CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B | 1 | 2 | SANTPEDOR CF B |
JOANENC FC B | 3 | 0 | GURB UE A |
VILOMARACF A | 1 | 2 | FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B |
ARTES FC B | 2 | 3 | LA SALLE MANRESA CF A |
Jornada 07 | |||
---|---|---|---|
CENTRE d'ESPORTS SURIA | 2 | 3 | MOIÀ CE A |
SANTPEDOR CF B | 6 | 2 | JOANENC FC B |
GURB UE A | 0 | 7 | VILOMARACF A |
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B | 3 | 2 | ARTES FC B |
AVINYO CE B | 1 | 2 | LA SALLE MANRESA CF A |
Jornada 08 | |||
---|---|---|---|
AVINYO CE B | 5 | 1 | CALLUS CF A |
MOIÀ CE A | 11 | 0 | CASTELLGALI CF A |
CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B | 1 | 8 | CENTRE d'ESPORTS SURIA |
VILOMARACF A | 3 | 2 | SANTPEDOR CF B |
ARTES FC B | 6 | 1 | GURB UE A |
LA SALLE MANRESA CF A | 2 | 6 | FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B |
Jornada 09 | |||
---|---|---|---|
CASTELLGALI CF A | 5 | 5 | CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B |
CENTRE d'ESPORTS SURIA | 4 | 3 | JOANENC FC B |
SANTPEDOR CF B | 2 | 0 | ARTES FC B |
GURB UE A | 0 | 5 | LA SALLE MANRESA CF A |
AVINYO CE B | 4 | 0 | FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B |
Jornada 10 | |||
---|---|---|---|
MOIÀ CE A | 5 | 0 | CALLUS CF A |
JOANENC FC B | 4 | 3 | CASTELLGALI CF A |
VILOMARACF A | 4 | 0 | CENTRE d'ESPORTS SURIA |
LA SALLE MANRESA CF A | 3 | 1 | SANTPEDOR CF B |
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B | 7 | 1 | GURB UE A |
Jornada 11 | |||
---|---|---|---|
CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B | 3 | 2 | CALLUS CF A |
CASTELLGALI CF A | 4 | 0 | VILOMARACF A |
CENTRE d'ESPORTS SURIA | 2 | 2 | ARTES FC B |
SANTPEDOR CF B | 3 | 2 | FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B |
AVINYO CE B | 1 | 2 | GURB UE A |
Jornada 12 | |||
---|---|---|---|
MOIÀ CE A | 4 | 0 | AVINYO CE B |
JOANENC FC B | 3 | 0 | CALLUS CF A |
ARTES FC B | 3 | 2 | CASTELLGALI CF A |
LA SALLE MANRESA CF A | 2 | 1 | CENTRE d'ESPORTS SURIA |
GURB UE A | 1 | 7 | SANTPEDOR CF B |
Jornada 13 | |||
---|---|---|---|
MOIÀ CE A | 4 | 1 | CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B |
VILOMARACF A | 5 | 0 | CALLUS CF A |
CASTELLGALI CF A | 1 | 4 | LA SALLE MANRESA CF A |
CENTRE d'ESPORTS SURIA | 6 | 0 | FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B |
AVINYO CE B | 2 | 3 | SANTPEDOR CF B |
Jornada 14 | |||
---|---|---|---|
AVINYO CE B | 4 | 0 | CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B |
JOANENC FC B | 1 | 5 | MOIÀ CE A |
ARTES FC B | 2 | 2 | CALLUS CF A |
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B | 10 | 0 | CASTELLGALI CF A |
GURB UE A | 2 | 8 | CENTRE d'ESPORTS SURIA |
Jornada 15 | |||
---|---|---|---|
CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B | 4 | 2 | JOANENC FC B |
MOIÀ CE A | 0 | 1 | VILOMARACF A |
CALLUS CF A | 1 | 5 | LA SALLE MANRESA CF A |
CASTELLGALI CF A | 10 | 1 | GURB UE A |
CENTRE d'ESPORTS SURIA | 2 | 3 | SANTPEDOR CF B |
Jornada 16 | |||
---|---|---|---|
CASTELLGALI CF A | 0 | 6 | SANTPEDOR CF B |
CALLUS CF A | 1 | 3 | FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B |
MOIÀ CE A | 0 | 0 | ARTES FC B |
CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B | 1 | 4 | VILOMARACF A |
JOANENC FC B | 2 | 5 | AVINYO CE B |
Jornada 17 | |||
---|---|---|---|
AVINYO CE B | 1 | 5 | CENTRE d'ESPORTS SURIA |
GURB UE A | 4 | 4 | CALLUS CF A |
LA SALLE MANRESA CF A | 0 | 0 | MOIÀ CE A |
ARTES FC B | 3 | 5 | CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B |
VILOMARACF A | 9 | 0 | JOANENC FC B |
Jornada 18 | |||
---|---|---|---|
CASTELLGALI CF A | 0 | 7 | CENTRE d'ESPORTS SURIA |
CALLUS CF A | 3 | 3 | SANTPEDOR CF B |
MOIÀ CE A | 4 | 0 | FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B |
CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B | 0 | 0 | LA SALLE MANRESA CF A |
JOANENC FC B | 2 | 1 | ARTES FC B |
VILOMARACF A | 11 | 0 | AVINYO CE B |
Jornada 19 | |||
---|---|---|---|
AVINYO CE B | 7 | 0 | CASTELLGALI CF A |
GURB UE A | 0 | 7 | MOIÀ CE A |
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B | 7 | 5 | CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B |
LA SALLE MANRESA CF A | 4 | 3 | JOANENC FC B |
ARTES FC B | 1 | 5 | VILOMARACF A |
Jornada 20 | |||
---|---|---|---|
CALLUS CF A | 2 | 4 | CENTRE d'ESPORTS SURIA |
MOIÀ CE A | 0 | 1 | SANTPEDOR CF B |
CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B | 1 | 1 | GURB UE A |
JOANENC FC B | 2 | 1 | FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B |
VILOMARACF A | 3 | 1 | LA SALLE MANRESA CF A |
Jornada 21 | |||
---|---|---|---|
CASTELLGALI CF A | 5 | 3 | CALLUS CF A |
SANTPEDOR CF B | 9 | 1 | CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B |
GURB UE A | 0 | 3 | JOANENC FC B |
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B | 1 | 3 | VILOMARACF A |
LA SALLE MANRESA CF A | 0 | 0 | ARTES FC B |
Jornada 22 | |||
---|---|---|---|
MOIÀ CE A | 4 | 1 | CENTRE d'ESPORTS SURIA |
JOANENC FC B | 2 | 2 | SANTPEDOR CF B |
VILOMARACF A | 0 | 0 | GURB UE A |
ARTES FC B | 0 | 2 | FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B |
LA SALLE MANRESA CF A | 4 | 1 | AVINYO CE B |
Jornada 23 | |||
---|---|---|---|
CALLUS CF A | 2 | 2 | AVINYO CE B |
CASTELLGALI CF A | 0 | 7 | MOIÀ CE A |
CENTRE d'ESPORTS SURIA | 5 | 1 | CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B |
SANTPEDOR CF B | 2 | 2 | VILOMARACF A |
GURB UE A | 2 | 6 | ARTES FC B |
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B | 3 | 1 | LA SALLE MANRESA CF A |
Jornada 24 | |||
---|---|---|---|
CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B | 6 | 5 | CASTELLGALI CF A |
JOANENC FC B | 2 | 2 | CENTRE d'ESPORTS SURIA |
ARTES FC B | 3 | 1 | SANTPEDOR CF B |
LA SALLE MANRESA CF A | 0 | 0 | GURB UE A |
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B | 6 | 1 | AVINYO CE B |
Jornada 25 | |||
---|---|---|---|
CALLUS CF A | 0 | 12 | MOIÀ CE A |
CASTELLGALI CF A | 5 | 4 | JOANENC FC B |
CENTRE d'ESPORTS SURIA | 0 | 5 | VILOMARACF A |
SANTPEDOR CF B | 2 | 1 | LA SALLE MANRESA CF A |
GURB UE A | 0 | 12 | FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B |
Jornada 26 | |||
---|---|---|---|
CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B | 3 | 5 | CALLUS CF A |
CASTELLGALI CF A | 1 | 6 | VILOMARACF A |
ARTES FC B | 4 | 4 | CENTRE d'ESPORTS SURIA |
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B | 3 | 1 | SANTPEDOR CF B |
GURB UE A | 0 | 5 | AVINYO CE B |
Jornada 27 | |||
---|---|---|---|
AVINYO CE B | 0 | 0 | MOIÀ CE A |
CALLUS CF A | 3 | 2 | JOANENC FC B |
CASTELLGALI CF A | 4 | 6 | ARTES FC B |
CENTRE d'ESPORTS SURIA | 4 | 4 | LA SALLE MANRESA CF A |
SANTPEDOR CF B | 4 | 1 | GURB UE A |
Jornada 28 | |||
---|---|---|---|
CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B | 0 | 0 | MOIÀ CE A |
CALLUS CF A | 0 | 5 | VILOMARACF A |
LA SALLE MANRESA CF A | 12 | 1 | CASTELLGALI CF A |
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B | 4 | 3 | CENTRE d'ESPORTS SURIA |
SANTPEDOR CF B | 4 | 2 | AVINYO CE B |
Jornada 29 | |||
---|---|---|---|
CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B | 4 | 1 | AVINYO CE B |
MOIÀ CE A | 5 | 0 | JOANENC FC B |
CALLUS CF A | 6 | 1 | ARTES FC B |
CASTELLGALI CF A | 4 | 5 | FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B |
CENTRE d'ESPORTS SURIA | 8 | 0 | GURB UE A |
Jornada 30 | |||
---|---|---|---|
JOANENC FC B | 0 | 0 | CALLDETENES UNIÓ ESPORTIVA B |
VILOMARACF A | 0 | 0 | MOIÀ CE A |
ARTES FC B | 0 | 0 | ***** DESCANS ***** |
LA SALLE MANRESA CF A | 0 | 0 | CALLUS CF A |
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B | 0 | 0 | PIRINAICA FC A |
GURB UE A | 0 | 0 | CASTELLGALI CF A |
SANTPEDOR CF B | 0 | 0 | CENTRE d'ESPORTS SURIA |
AVINYO CE B | 0 | 0 | MANLLEU AEC E |
2014-05-18
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : D.MARTIN-ROMO PAREJO, JOSE
Crónica :
2014-09-27
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : D.
Crónica :
2014-10-19
Alineació local : GERARD PLANELL , JORDI DE FEBRER , LUIS ROS , ALEIX DOÑA , CARLES MARQUILLAS , GERARD PUENTES , M SANCHEZ MULET , ADAM JANE , MIQUEL TORRUELLA , MARC TORRES , ORIOL MARTINEZ
Alineació visitant :
GAMEZ ROMERA , CHRISTIAN , MORROS CANO , JORDI , GRANEL PI , JERONI , FLORES TOLEDO , DENIS , SANCHEZ MARTINEZ , DAVID , BLASCO CHERTO , ERIC , PÉREZ MÚRCIA , JAVIER , PLADELLORENS FABREGAT , PAU , FONT I SANCHEZ , ARNAU , BIZARRO IDOLS , MARC , HERRERO RUIZ , FRANCESC
Arbitre : D.DOUDOU DOUDOU, BILAL
Crónica :
2014-11-22
Alineació local : GERARD PLANELL , JORDI DE FEBRER , CARLES MARQUILLAS , GERARD PUENTES , M SANCHEZ MULET , ADAM JANE , MIQUEL TORRUELLA , MARC TORRES , ALEX GARCIA , MARC SANCHEZ , ORIOL MARTINEZ
Alineació visitant :
1 FONT JIMENEZ MARC , 3 PUIG BALLESTEROS ROGER , 4 ANTOLINOS CABANILLAS ALEX , 7 BANTLA CHILLAH NORDIN , 9 AAMAROUCH IDAHRI ELIES , 11 MONTIJANO GOLKOWSKA KAMIL , 14 ARMSTRONG RICHARD KWAKU , 15 JAHA ELKHARBACHI NASR-EDDINE , 17 FERNANDEZ FERNANDEZ JUAN , 18 VERDURA MORENO JOSEP ORIOL , 19 ARCOS RODRIGUEZ HECTOR
Arbitre : D.AMIN ARRAI, MOHAMED
Crónica :
2014-12-14
Alineació local : JANTONIO CASADO , JORDI DE FEBRER , MARC FORTUNY , POL FORNELL , GERARD PUENTES , M SANCHEZ MULET , ADAM JANE , MIQUEL TORRUELLA , MARC TORRES , JOAN GARCIA , MARC SANCHEZ
Alineació visitant :
REINA LOPEZ RICARD , GOMEZ FUENTES DENIS , MORILLO LICERAS ISAAC , BRUNET CASAS JORDI , SANCHEZ CARDA GENIS , GOMEZ FUENTES YERAY , CAMPRUBI PLADELLORENS MARC , CAMPRUBI PLADELLORENS BERNAT , El bahja Hamza , CASTILLO MONTEAGUDO MARIO , DIALLO IBRAHIMA SORY
Arbitre : D. ANDRES MARTINEZ, DAVID
Crónica :
2015-02-01
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : D.CORTINA RODRIGUEZ, DAVID
Crónica :
2015-02-22
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : D.SERRA PRAT, OSCAR
Crónica :
2015-03-01
Alineació local : GERARD PLANELL , JORDI DE FEBRER , MARC FORTUNY , ALEX CALVO , ALAN DURAN , M SANCHEZ MULET , ADAM JANE , MIQUEL TORRUELLA , MARC TORRES , JOAN GARCIA , MARC SANCHEZ
Alineació visitant :
LÓPEZ FLORES SERGIO , GRANEL PI JERONI , FLORES TOLEDO DENIS , SANCHEZ MARTINEZ DAVID , BLASCO CHERTO ERIC , PÉREZ MÚRCIA JAVIER , PLADELLORENS FABREGAT PAU , FONT I SANCHEZ ARNAU , NAVARRO ARIZA FERRAN , NAVARRO MONTESINOS OSCAR FELIP , HERRERO RUIZ FRANCESC
Arbitre : D.TOLEDO MIRALLES, JORDI
Crónica :
2015-03-15
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : D.NAARAD BERRABAH, RABIE
Crónica :
Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies